منوی اصلی
×
slide_1.jpg
03.jpeg
04.jpeg
02.jpg
previous arrow
next arrow

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت صنایع بسته بندی ایران برگزار شد

 

 جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت در ساعت ۸ صبح روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ با حضور سهامداران و نمایندگان قانونی آنان در سالن همایش های شرکت برگزار شد.

 

 

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت صنایع بسته بندی ایران ، پیرو آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت صنایع بسته بندی ایران (سهامی عام) منتشر شده در روزنامه اطلاعات مورخ ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ به شماره ۲۸۳۰۸ جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت در ساعت ۸ صبح روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ با حضور ۶۰.۲۱ درصد از سهامداران و نمایندگان قانونی آنان در سالن همایش های شرکت برگزار شد.

 

 

 

 10

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت صنایع بسته بندی ایران ، پیرو آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت صنایع بسته بندی ایران (سهامی عام) منتشر شده در روزنامه اطلاعات مورخ ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ به شماره ۲۸۳۰۸ جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت در ساعت ۸ صبح روز یکشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ با حضور ۶۰.۲۱ درصد از سهامداران و نمایندگان قانونی آنان در سالن همایش های شرکت برگزار شد.

 

جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام اله مجید آغاز و سپس جناب آقای دکتر مهدی روحانی به عنوان مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره شرکت ضمن عرض خیر مقدم به سهامداران محترم و میهمانان ارجمند با اعلام حضور ۶۰.۲۱ درصد از سهامداران و نمایندگان صاحبان سهام شرکت و با استناد به ماده ۸۷ لایحه اصلاحیه قانون تجارت ابتدا از آقای دکتر فرهاد تقوامنش به عنوان ریاست محترم مجمع عمومی دعوت به عمل آورد که ریاست جلسه را به عهده گیرد .

 

هیأت رئیسه ضمن قبولی سمت و تائید حضور نمایندگان صاحبان سهام و حصول حد نصاب قانونی برای تشکیل جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه ، رسمیت آن را اعلام نمود. سپس دستور جلسه به شرح ذیل قرائت گردید.

۱- استماع گزارش هیأت مدیره درباره عملکرد سال مالی منتهی به ۱۴۰۱/۰۹/۳۰.

۲- قرائت گزارش بازرس قانونی و حسابرس مستقل در خصوص عملکرد سال مای منتهی به۱۴۰۱/۰۹/۳۰. 

۳- تصویب صورت های مالی شرکت شامل صورت وضعیت مالی به تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ ، صورت سود و زیان ، صورت جریان های نقدی و صورت تغییرات در حقوق مالکانه به انضمام یادداشت های توضیحی مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به ۱۴۰۱/۰۹/۳۰.

4-  انتخاب بازرسین قانونی و حسابرس مستقل شرکت برای سال مالی منتهی به ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ .

۵- انتخاب روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی های شرکت.

۶- سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی باشد.

سپس مجمع وارد دستورجلسه شد. ابتدا گزارش فعالیت هیأت مدیره درباره عملکرد و سپس گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی در خصوص صورت های مالی برای سال مالی منتهی به ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ قرائت و مجمع پس از بحث و بررسی و انجام مذاکرات لازم ، تصمیمات ذیل را اتخاذ نمودند:

۱- صورت های مالی مشتمل بر صورت وضعیت مالی به تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ صورت سود و زیان صورت تغییرات در حقوق مالکانه و صورت جریان های نقدی مربوط به عملکرد سال مالی منتهی به تاریخ مذکور به انضمام یادداشت های توضیحی پیوست را با رعایت بندهای گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی و تکالیف مندرج در این صورت جلسه مورد تصویب مجمع قرارگرفت. 

۲- معاملات موضوع ماده ۱۲۹ اصلاحیه قانون تجارت در سال مالی منتهی به ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ بدون مشارکت سهامدار ذینفع در راگیری با رعایت مفاد ماده مذکور مورد تصویب و تنفیذ مجمع قرار گرفت. 

۳- روزنامه کثیرالانتشار جمهوری اسلامی ایران جهت درج آگهی های شرکت انتخاب گردید.

در پایان مدیر عامل شرکت صنایع بسته بندی ایران از حضور مدعوین شرکت کننده در جلسه تشکر بعمل آورد.

 

 

 

 

 

 

خواندن 553 دفعه

شرکت های تابعه توسعه صنایع بهشهر

 

درصورت نیاز یک توضیح مختصر درباره خدماتی که به مشتریان خود ارائه میدهید اینجا نوشته میشود. مختصر درباره خدماتی که به مشتریان خود ارائه میدهید اینجا نوشته خدماتی که به مشتریان خود ارائه میدهید اینجا نوشته میشود.

 
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
آخرین اخبار و رخدادهای صنایع بسته‌بندی ایران
 instageram      

درباره ما

صنايع بسته بندی ایران با تولید طیف وسیعی از انواع قوطی های فلزی و ارائه خدمات مطلوب برای مشتریان نیاز اغلب صنایع غذایی و شیمیایی داخل کشور و را به دست آورده است و این شرکت اولین کارخانه تولید کننده انواع کارتن و ورق کنگره ای در کشور می باشد. محصول مرغوب، تحویل سریع، قیمت نازل و سرویس مطمئن جزو اصول اساسی شرکت محسوب می گردند. تکنولوژی تولید صنایع بسته بندی ایران از معتبرترین منابع بین المللی تامین شده است.مراحل لیتوگرافی ، لاک زنی ، چاپ ، تولید قوطی ، تولید درب ، تولید کارتن ، ورق کنگره ای ،کنترل کیفی و بسته بندی با ماشین آلات بسیار پیشرفته تحت کنترل دقیق انجام می شود.
نظارت دقیق پرسنل کارآزموده و ماهر شرکت اعتماد ما را به این تکنولوژی مدرن تقویت می بخشد نتیجه تلفیق تکنولوژی پیشرفته با مهارت و تجربه پرسنل و دانش و تعهد کارشناسان و مدیران شرکت ارائه محصولات ممتاز با قیمتی غیر قابل رقابت است این مجموعه با بهره گیری از کارشناسان مجرب , پشتوانه مدیریتی قوی و با تجهیزات تولیدی مدرن شامل : خطوط لاک و چاپ بروی فلز، تولید قوطی،درب قوطی و بسته بندی پالتایزر از کارخانجات صاحب امتیاز در صنعت تولید قوطی فلزی و کارتن در ایران می باشد.

 

مطالعه بیشتر

تماس با ما

جهت ارتباط با ما از اطلاعات زیر استفاده نمایید و یا از طریق فرم تماس تلاش نمایید.

 

تلفن: ۸-۶۶۱۸۴۳۷۴-۰۲۱

فکس: ۶۶۱۸۴۳۷۳-۰۲۱ 

تلفن رسیدگی به شکایات: ۶۶۱۸۴۳۷۰-۰۲۱ ۶۶۱۸۴۳۱۵  

ایمیل: info@ccicanmaker.com

خبرنامه

ایمیل وارد شده معتبر نمیباشد

تجارت با صنایع بسته‌بندی ایران

تمامی حقوق برای صنایع بسته‌بندی ایران محفوظ میباشد.

طراحی سایت توسط: فرامرز
30058
TodayToday19
YesterdayYesterday49
This_WeekThis_Week339
This_MonthThis_Month181
All_DaysAll_Days30058